Topánky v jesennom odtieni žltej ozvláštnia váš outfit

Jeseň je už sama o sebe pochmúrnym obdobím. Možno aj to je jeden z dôvodov, prečo by sme sa nemali báť siahnuť po modernejšej a farebnejšej obuvi, ktorá dokáže rozžiariť celý outfit.

Je jasné, že farebná obuv sa môže niektorým ženám javiť ako uletená. Prinajmenšom. Veď klasické farby ako béžová a čierna sa nosí skoro ku všetkému. A stále dookola, až kým sa topánky nezničia. Avšak, priznajte sa. Čo presne vo vás neutrálne farby vyvolávajú? Cítite sa v podobných topánkach šik? Ste nadšená? Sebavedomejšia? Pravdepodobne nie. Túto moc majú väčšinou farebné topánky, ktoré pôsobia veselo, uvoľnene a nakoniec, sú tiež praktické, pretože ozvláštnia aj ten najobyčajnejší outfit.

 

Prečo by ste teda mali odhodiť obavy bokom a siahnuť po odvážnom kari odtieni, farbe tohtoročnej jesene?


Nikdy nebudete neviditeľná

Aj vy ste si zapamätali tie červené lodičky, v ktorých sa včera premávala v práci vaša kolegyňa? Akiste nie ste jediná. Zdá sa, akoby vlastnila topánky všetkých farieb sveta. K tomu, aby žiaril aj váš outfit, potrebujete len štipku odvahy. Dajte zbohom sivej myške, ktorú na ulici každý prehliadne a odhoďte svoje zábrany. Žlté čižmy či topánky v kari odtieni sú jednoducho kombinovateľné s klasickými farbami.

Farebné topánky sa hodia ku všetkému

Dnes už topánky nemusíte doladiť ani ku kabelke. Môžete ich kombinovať s náramkom, lakom na nechty alebo náušnicami.

Žiarte jedinečne

Možno sa vám to javí ako banalita alebo hlúposť, ale v reálnom svete nemá každá žena odvahu vkĺznuť do topánok žiarivých odtieňov. Nechce byť príliš extravagantná. Hovorí si, že konvenčná móda je nadčasová, aj keď mierne fádna. Nenechajte sa ovládnuť spoločnosťou a vypusťte svojho kreatívneho ducha. Čižmičky v žltej poľahky dopasujete k čiernemu či sivému kabátiku a vytvoríte tak jedinečnú kombináciu.

Trendy môžete byť v 30-tke, 40-tke aj v 50-tke

Nepresviedčajte sa, že na odvážne farby ste už stará. Nie je to pravda. Je to len výhovorka, ktorou si odobríte svoje rozhodnutie. Vyzývavé farby môžete nosiť v akomkoľvek veku. A ten, kto vám tvrdí opak, sa mýli. Len sa pozrite na bývalú britskú premiérku Theresu Mayovú. Má už po 60tke, no farebné topánky nosí s hrdosťou.

 


Autor: Nadmerka

Publikované dňa: 19. 08. 2019