O nás

Myšlienkou otvoriť predajňu s nadmernou obuvou sme sa zaoberali s manželom hlavne pred našou svadbou v roku 2004. Precestovali sme celé Slovensko, ale biele sandálky, alebo lodičky nikde neboli vo veľkosti 44. Pomaly som sa zmierovala s predstavou, že sa budem vydávať v bielych teniskách...veď pod dlhými šatami  „by to až tak vidieť nebolo“. Napokon sme  natrafili na českého výrobcu nadmernej obuvi a zakúpili sme svadobné sandálky na nízkom podpätku.

„Boj“ o kúpu dámskych topánok v mojej veľkosti som prežívala od cca mojich 14 rokov, keď dľžka môjho chodidla “prekročila“ veľkosť 8 a zrazu nebolo možné okrem pánskych tenisiek čo obuť.  Kto to zažil, vie o čom píšem.

Lodičky som si chodila dávať šiť „na mieru“ do ZDA Partizánske a bola som vďačná aj za také, keďže naozaj nič iné v našich obuvách nebolo. Dobrý článok o obuvníckom priemysle na Slovensku nájdete tu.

Po tejto skúsenosti sme si dohodli spoluprácu s výrobcom a začali v roku 2004 ponúkať dámsku nadmernú obuv v našich priestoroch na Rajtákovej ulici v Lamači. Neskôr sme pridali do sortimentu aj pánsku obuv.

Mojim cieľom je  široká ponuka obuvi pre rôzne skupiny zákazníkov, od mládeže, kde je dôležitá kvalitná obuv pre správne formovanie chodidla, až po staršie ročníky, ktoré majú značné deformity na chodidlách, keďže často chodili v topánkach menších ako potrebovali.

V roku 2010 sme sa presťahovali do väčších priestorov na Janka Alexyho v Dúbravke, pod bytovým domom. 

Ponúkame obuv v rôznych obvodových šírkach. Od šírky F, F1/2 pre štíhle chodidlá, G, G1/2 pre bežnú šírku chodidla až po široké a citlivé chodidlá v šírkach H, H1/2, I, J, K, M, pre choré chodidlá obväzovú obuv v šírkach L, R. 

Ponúkané veľkosti:   7-11 pre dámy a (46) 11/5-18/5 pre pánov.

Sortiment obuvi rozširujeme  podľa požiadaviek zákazníkov. V súčasnosti vyberáme obuv z ponuky renomovaných domácich ale hlavne zahraničných výrobcov. Aktuálne máme cca 29 dodávateľov kvalitnej, predovšetkých usňovej (koženej) obuvi.

V e.shope nájdete okrem obuvi rôzne druhy ponožiek od veľ. 41-53, vložiek do topánok a prostriedky na ošetrenie obuvi.

Vaše objednávky vybavujeme do 24 hodín počas otváracích hodín v predajni. Ponuka v e.shope zodpovedá ponuke v našej kamennej predajni.

Snažíme sa ponúknuť zákazníkom čo najširší sortiment  obuvi na jednom mieste. Vyberať si môžete  zo cca 1000 modelov. Stránku denne aktualizujeme. Obuv od niektorých výrobcov sa dá objednať aj na objednávku, keď nie je na sklade. Lehota dodania je cca 1 mesiac.

Každú sezónu si môžete vybrať aj z množstva zľavnenej obuvi.

Zaregistrovaním sa cez našu stránku (vpravo hore) budete dostávať občasné e.maily s novinkami a akciami, ktoré môžete využívať z pohodlia Vášho domova, alebo ku návšteve predajne, kde si každú topánku pozriete a vyskúšate.

Krátke videá o novinkách si môžete pozrieť na našej facebookovskej stránke Nadmerka - Nadmerná obuv. 

V predajni máme k dispozícii platobný terminál.

V okolí predajne je možnosť parkovania.

Kúpou obuvi u nás prispejete k neustálemu rozširovaniu ponuky a pripojíte sa k veľkej rodine našich spokojných zákazníkov. 

 

Zuzana Šimoničová
majiteľka
 

Naša predajňa na fotkách

Kliknite na fotku pre zobrazenie zväčšeniny.